kolos

Kusto Agro, як соціально активна компанія, постійно спілкується з представниками села і сільською громадою. Щодня з різних куточків нашої країни приходять прохання про допомогу в реалізації різноманітних проектів для села, починаючи від закладення плодово-ягідного саду, побудови дитячого спортивного майданчику, фінансування талановитих дитячих колективів. Чи можна залишитись байдужим коли чуєш, що в селі багато розумної молоді, яка хоче навчатись, але не має обладнання та устаткування в школі? Кожне з цих звернень важливе. Проте, в рамках однієї компанії допомогти всім стає все складніше. Рішенням такої ситуації стало створення краудфандингової платформи Good Fields. Ця платформа об'єднує в собі активних представників села і сільську громаду, яка проявляє ініціативу в розвитку свого села та країни в цілому!


Платформа об'єднає проекти, що висвітлюють проблеми села і його мешканців. Good fields - перша всеукраїнська краудфандингова платформа, яка залучає фінансові ресурси в розвиток села!

Group 4.2
arrow
Оберіть проект
Оберіть будь-який актуальний для Вас проект на сайті. Ознайомтесь з його описом.
cursor
arrow
Натисніть “підтримати”
Натисніть "підтримати", і, тим самим, підтвердіть своє бажання приєднатися до збору коштів.
donate
arrow
Заповніть форму
Введіть власні контактні дані (ім’я та прізвище) електронну пошту та суму, яку ви плануєте витратити на допомогу проекту, натисніть "далі”.
Group 4.2
Завершіть платіж
Завершіть платіжну операцію скориставшись сервісом LiqPay.

1. Перейдіть у розділ “Проекти” та натисніть “створити”

2. Заповніть всі дані необхідні для публікації проекту.

3. Після заповнення всієї інформації натисніть “надіслати”

Після модерації проект буде опублікований на сайті

Платформа Good fields допомогає українцям втілити в життя найсміливіші ідеї та підштовхнути до реалізації проекти. З світу по нитці, допомагаймо разом!