kolos
Дитячий спортивно-розважальний майданчик
Проект закритий
Облаштування дитячого майданчику в с.Вільховець та с.Ліщин Хмельницької та Житомирської області
100%
Завершено
6
Доброчинців
₴120000
Потрібно: ₴120000

Нинішнє молоде покоління - це майбутнє нашої держави і суспільства. 

 

Від того яке дитинство буде у дітей, залежить майбутнє країни в цілому. Забезпечивши дітям щасливе дитинство сьогодні, ми, дорослі, забезпечуємо нам гідне життя завтра. Навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що діти повинні рости здоровими, сильними, спритними і підтягнутими, та й користь фізичних вправ навряд чи хтось буде заперечувати. Спосіб життя сучасної людини, як дорослого, так і маленького не передбачає активних фізичних навантажень. Діти проводять по півдня за партою, згорбившись і скорчившись, потім приходять додому і сідають за комп'ютер, а дорослі більшу частину часу присвячують роботі, сім'ї, дітям і не помічають погіршення фізичного стану своїх нащадків. У людей будь-якого віку є потреба відпочити. І бажано, щоб відпочинок був активний, на свіжому повітрі: у дворі, в компанії друзів по підтягуватися на турніку або погойдатися на гойдалках, влаштувати змагання на спритність. Це здорово і корисно. 

На дитячому  майданчику в світі радості і сміху проходить дитинство кожної дитини. Безтурботливі  дітлахи,  забувши про все на світі,  нещадно «заграють» дитячі ігрові комплекси, не даючи спокою ні собі, ні батькам. Тут діти можуть знайомитися і спілкуватися. Це своєрідний  заповідник дитинства. Хто з дорослих не згадує з ніжністю про час, коли виходили погуляти в улюблені пісочниці? Адже перших справжніх друзів ми зустріли саме на ігровому майданчику.

До компанії Кусто Агро,  через соціальну мережу Facebook,  з відкритим листом, звернулися жителі с.Вільховець, Ново Ушицького району, Хмельницької області, з проханням облаштувати дитячий майданчик в центрі села, де могли б відпочивати мами з дітьми. 

В березні 2019 р Кусто Агро розпочало господарську діяльність в Житомирському районі, Житомирської області, а саме в с.Ліщин, де громада села, мами, діти, також мріють про спортивну дитячу площадку для дітей. 

Такі майданчики стали  б окрасою села, мами з дітьми мали б можливість спілкуватися між собою, ділитися досвідом виховання дітей, діти грати в ігри, розвиватися, більше знаходитися на свіжому повітрі, а не біля комп’ютера чи телевізора. Вартість одного такого майданчика біля 50 000 грн. Пропонуємо долучитися всіх небайдужих до збору коштів на облаштування дитячого майданчика в с.Вільховець, Ново Ушицького району, Хмельницької області  та с.Ліщин, Житомирського району, Житомирської області.